top of page

Realizētie celtniecības objekti

Kvalitatīvs Darbs

Mēs esam kompānija. kas strauji aug un vienmēr nodrošinām klientiem labāko iznākumu. Vienmēr meklējam jaunus projektus un priecājamies par jauniem sadarbības partneriem.
Šeit Jums ir iespēja redzēt dažus mūsu pabeigtos objektus

Filozofu iela 50, Jelgavā Paula Bendrupa pamatskolā veicām telpu vienkāršotu atjaunošanu lai sniegtu skolas telpām svaigu skatu un skolēniem patīkamu mācību vidi.

Kronvalda iela 22, Jelgavā Jelgavas valstspilsētas pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādē "Vārpiņa" veicām labiekārtošanas darbus lai pilnveidotu skatu uz bērnudārzu un vienlaicīgi apsargātu tās teritoriju.

Svētes ielā 33, Jelgavā veicām būvdarbus, lai veicinātu energoefektivitātes paaugstināšanu

.
Rezultāti: 

  • Uzlabota ēkas energoefektivitāte

  • Samazita CO2emisija

  • Ēkas siltumapgādes izdevumi samazināsies par 17,46 %.

Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolā veicām ventilējamās fasādes izbūvi, lai veicinātu energoefektivitātes paaugstināšanas rezultātu un tai pašā laikā dotu estētisku skatu. 

Lai turpmāk Olaines jauniešu centrs ''POPKORNS'' varētu nodrošināt aizraujošas aktivitātes tās apmeklētājiem mēs veicām telpu atjaunošanu/pielāgošanu OJC prasībām.

Lai turpmāk Jelgavas Poliklīnikas kolektīvs varētu pilnvērtīgi nodrošināt labu veselības aprūpi Jelgavā, mēs veicām poliklīnikas jaunā korpusa ēkas vertikālās hidroizolācijas atjaunošanas un drenāžas, kanalizācijas tīkla pārbūvi.

Nodrošinot Ozolnieku jaunāko iemītnieku izaugsmi veicām Ozolnieku bijušās pasta ēkas pārbūvi uz bērnudārza diena grupiņu.

Jelgavas Tipogrāfijas ēka ieguva jaunu ventilējošo fasādi ar tipogrāfijai atbilstošiem toņiem.

Jelgavas 5. vidusskolas trešā stāva gaiteņa remontdarbus veicām 2020. gada vasarā un sagaidījām skolēnus jaunajos gaiteņos.

Vēlam veiksmi sportistiem izremontētajā Ozolnieku Sporta Skolā

Jelgavas Spīdolas valsts ģimnāzijā 2020. gada vasarā uzsākām darbus un līdz ar 1. septembri bijām gatavi laist skolēnus jaunajās atremontētajās telpās.

Ventilējamās fasādes izbūvi Līvbērzes kultūras namam veicām 2018. gada vasarā. 

Jelgavas 5. vidusskolas otrā stāva gaiteņa remontdarbus veicām 2018. gada vasarā un sagaidījām skolēnus jaunajos gaiteņos.

bottom of page